Historie

Star Cruise 23. 8. 2012

irena-machovaIRENA MÁCHOVÁ

divadelní a filmová herečka, dabérka

Irena svoji kariéru shrnula následovně: „Narodila jsem se 5.9.1981 v Praze. Po úspěšném zdolání základní školy jsem pokračovala ve svém vzdělání na Gymnáziu Na Pražačce, kde jsem se ocitla na větvi, tedy na výtvarné větvi. Po maturitě a ročním pracovním mezidobí jsem se přihlásila na Divadelní Akademii Múzických Umění. V roce 2001 mě opravdu na vysněnou DAMU přijali a já začala svou "uměleckou dráhu". Studium Oboru herectví činoherního divadla jsem zakončila v roce 2007 státní zkouškou a obhajobou diplomové práce na téma "Dramatická zpracování faustovského tématu". Potom už to šlo jedno za druhým, první zkušenosti s divadlem, filmem, televizním seriálem...“

 

Filmy: Milenci a vrazi, Panic je nanic, Účastníci zájezdu, O život

Seriály: Horákovi, Soukromé pasti, Přešlapy, Kriminálka Anděl

Dabing: Battlestar Galactica, Terra Nova, Kriminálka Las Vegas, Smallville

http://www.csfd.cz/film/240689-kriminalka-andel/

 

martin-pisarikMARTIN PÍSAŘÍK

divadelní a filmový herec, dabér

Martin se narodil 1.7.1979 v Praze. Jako dítě účinkoval v televizním filmu Karla Kachyni „Městem chodí Mikuláš“. Poté nastoupil do amatérského divadla Radar, kde dodnes působí v inscenacích pro děti, se kterými jezdí po dětských domovech, školách atd. Vystudoval na státní konzervatoři obor hudebně dramatický pod vedením Vladislava Beneše a Gabriely Vránové. Vzdělání si rozšířil ještě třemi lety na konzervatoři Jaroslava Ježka, obor muzikál. V současné době je v angažmá v Městských divadlech pražských. Koncertuje se svou kapelou Akustik, pro kterou skládá a zpívá své písně. Ve volných chvílích se věnuje tanci a různým hudebním nástrojům.

 

Filmy: Czech Made Man, Ať žijí rytíři!, Snowboarďáci

Seriály: Cesty domů, Proč bychom se netopili, Trapasy

Dabing: Hvězdná brána, Hra o trůny, Dr. House, Avatar

http://www.csfd.cz/film/240689-kriminalka-andel/

 

veronika-kubarovaVERONIKA KUBAŘOVÁ

divadelní a filmová herečka

Veronika se narodila 1.6.1987 v Rakovníku. Filmovou hereckou kariéru začala v komedii Rafťáci (r. Karel Janák, 2006), objevila se v televizním filmu Stříbrná vůně mrazu a televizních pohádkách 100 + 1 princezna nebo Škola ve mlejně. V roce 2008 vytvořila roli princezny Rozmarýny v pohádce Nejkrásnější hádanka (r. Zdeněk Troška). Za roli po boku Ivana Trojana v televizním snímku Dívka a kouzelník získala cenu pro Televizní objev roku 2009. V poslední době excelovala jako Anna ve velkofilmu Lidice a také jako Johana ve filmu Můj vysvlečenej deník. Absolventka Pražské konzervatoře je v současné době v angažmá v Městských divadlech pražských – ABC a Rokoko.

 

Filmy: Rafťáci, Ženy v pokušení, Lidice

Seriály: Stříbrná vůně mrazu, První krok

Dabing: Případy detektiva Murdocha

http://www.csfd.cz/film/240689-kriminalka-andel/